POŁOŻENIE
 
 

Gdzie?

Odargowo jest niewielką wsią położoną w najatrakcyjniejszym miejscu polskiego wybrzeża - północnych Kaszubach. Około 4 km dzieli nas pas przepięknych łąk i lasów od najszerszej plaży w Polsce, a jednocześnie od słynnej miejscowości wypoczynkowej - Dębek. Odargowo otoczone przepięknymi kaszubskimi krajobrazami jest ostoją i miejscem przyjemnego wypoczynku zdala od tysięcy turystów. W pobliżu znajduje się również Jezioro Żarnowieckie z kąpieliskiem w Lubkowie. Szczegółów można się dowiedzieć w dziale Atrakcje.

Najłatwiejszym dojazdem z Centrum Polski jest droga E77, którą dotrzemy do Trójmiasta, a stamtąd obwodnicą (droga nr. 6) do największego miasta w okolicy Odargowa - Wejherowa. Tam wystarczy już skierować się na drogę nr. 218 prowadzącą do gminnej miejscowości - Krokowej, w której należy jechać w stronę Słupska, a zarazem w stronę Dębek i Odargowa.

Z zachodniej Polski najłatwiej jechać drogą nr. 6 ze Słupska aż do Wejherowa, bądź też bezpośrednio drogą nr. 213. Reszta trasy podobnie jak w dojeździe z centralnej części naszego kraju.

Nasze domy znajdują się w centralnej części wsi, tuż za zjazdem z góry.

Inne środki lokomocji

W Odargowie znajduje się przystanek obsługiwany przez autobusy PKS Wejherowo sp. z o.o. Rozkłady dostępne są TUTAJ (rozklady.com.pl) i TUTAJ (strona PKS Wejherowo).

Jadąc pociągiem najlepiej dotrzeć do Trójmiasta, gdzie możemy przesiąść się w Szybką Kolej Miejską, która pozwoli nam dotrzeć do Wejherowa. Stamtąd pozostaje nam połączenie PKSem.

 

 
   
 
Strona napisana pod przeglądarkę Mozilla Firefox